logoooo

《درجه ایثار》به سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا اعطا شود

آنچه رسانه‌ها و مسئولین برای تقدیر می‌گویند، کافی نیست

پیروزی در جنگ بدون ایثار و از خودگذشتگی محقق نمی‌شود.

این روزها خبرهایی از جان باختن افرادی از افسران و سربازان مبارزه با دشمنی به نام ویروس منحوس کرونا در رسانه‌های داخلی و با پیاز داغ بیشتر در رسانه‌های خارجی منتشر می‌شود البته رسانه‌های داخلی با هدف قدردانی و تشکر از ایثارگران نظام سلامت و رسانه‌های دشمن به منظور ایجاد نگرانی بیشتر برای خانواده‌های این عزیزان اوضاع را دنبال می‌کنند.

 

اما آنچه رسانه‌ها و مسئولین کشور از باب تقدیر از ایثارگران می‌گویند کافی نبوده و نیست بلکه باید هرچه سریعتر عنوان ایثار و فداکاری را برای این عزیزان منظور کنند. البته خانواده رزمندگان سلامت تحت تاثیر خبرهای مغرضانه رسانه‌های دشمن قرار نمی‌گیرند و فداکاری را به احترام مردم ایران پذیرفته‌اند.

 

آنچه مسلم است ملت ایران سپاسگزار فرزندان خود که این روزها در جنگ با ویروس کرونا لباس رزم دفاع از سلامت مردم را به تن کرده‌اند، بوده و نام این خادمین را با سربلندی در تاریخ بهداشت و درمان کشور ثبت می‌کنند.

خانواده‌هایی که فرزندانشان را برای حضور در این نبرد تشویق و پشتیبانی می‌کنند عزیز ایران و ایرانی بوده و هستند.

البته همان روزهای اول شروع نبردِ سربازان، بسیجیان و افسران سلامت با دشمنی به نام کرونا _که در نهایت مشخص خواهد شد دست دشمن در آن بوده است_ از فرمانده معظم کل قوا تقاضا شد درجه ایثار و شهادت به این عزیزان که عاشقانه در جنگ بر علیه کرونا شرکت دارند اهدا شود که امیدوارم این تقاضا مورد عنایت مقام معظم رهبری واقع شود، ضمن این که از مردم و رسانه‌ها بویژه پیشکسوتان دفاع مقدس درخواست می‌شود در این درخواست مشارکت کنند.

 

 

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}