logoooo

مبارزه با کرونا؛ جنگی که در آن پیروز می‌شویم

♦️مبارزه با کرونا؛ جنگی که در آن پیروز می‌شویم

🖌بیانات حکیمانه امروز مقام معظم رهبر کادر درمانی کشور را درجایگاه افسران و سربازان خط مقدم جبهه مبارزه با دشمن قرارداد.

💠در یادداشت مورخه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ باتوجه به شیوع ویروس کرونا بعنوان خادمین مردم به چند مطلب پرداخته شد که خوشبختانه دوستان توانمند قلم بدست در رسانه‌ها و فضای مجازی بخوبی به آن پرداختند در این یادداشت برآنیم چند پیشنهاد و تقاضا را در جنگ با کرونا به خود، مردم و مقام معظم رهبری و مسئولین نظام تقدیم کنیم.

♦️درمانگرانی که جان را ایثار می‌کنند؛ در زمره شهدا محسوب کنید

اول باید مبارزه با کرونا را واقعا جنگ بدانیم که می‌دانیم. افراد حاضر در این جنگ را سربازان، افسران و ایثارگر بشناسید که می‌شناسیم. اگر چه در این جنگ به توفیق پروردگار متعال و عنایت معصومین با کمترین شهید بر دشمن پیروز خواهیم شد اما ضمن درخواست از پروردگار متعال برای حفظ این ایثارگران از آنجا که کادر درمانی همچون رزمندگان دفاع مقدس داوطلبانه و مطلع از خطرات در این نبرد مشارکت دارند از مقام معظم رهبری و فرمانده بزرگ مردم ایران اسلامی تقاضا داریم چنانچه سرباز یا افسری از کادر درمانی که در راه مبارزه با دشمن که همان کرونا است جان به جان آفرین تقدیم کرد در زمره شهدا محسوب شوند.

♦️مسئولین با کسانی که سلاح را از رزمنده می‌گیرند، برخورد کنند

همانگونه که در یادداشت قبل به خود تذکر دادیم و از جامعه تقاضا کردیم لازم است در این شرایط بیش از پیش باهم مهربان باشیم و با تهیه نیاز مبارزه با کرونا بصورت روزانه که کارخانه‌ها در حال تولید هستند، اجازه دهیم همه به این سلاح‌ها دسترسی داشته باشند.
حتما همه می‌دانیم این مبارزه را با کمک به یکدیگر می‌توانیم با پیروزی به پایان برسانیم.
مسئولین و مردم در مبارزه با ستون پنجم که اقدام به احتکار سلاح‌های مبارزه با دشمن که همان کرونا است می‌کنند چون دشمن رفتار خواهند نمود و هیچ گذشتی اعمال نخواهند کرد و اگر لازم شد در انظار مردم به حساب آن‌ها رسیدگی می‌کنند.

♦️دولت به حافظین اشتغال کمک کند

کارآفرینان بسیاری در فضای کسب و کار این روزها با بحران و خسارت سنگین مواجه هستند. حتما متولیان دولتی نهادها، سازمان‌ها و بانک‌ها با درک شرایط موجود تا آنجا که ممکن است به تلاشگران اشتغال آفرین کمک می‌کنند تا از این جنگ نیز چون دفاع مقدس با موفقیت عبور کنیم.

♦️کارآفرینان تعدیل نیرو نخواهند کرد

کارآفرینان و سرمایه‌گذاران که بخوبی می‌دانند در پایان سال و دوران مبارزه با دشمن تامین نیازهای مردم اهمیت بسیار دارد با فعال نگاه داشتن بنگاه خود تلاش دارند بیشترین نیازهای جامعه را تامین و بیش از گذشته مراقب کارگران که اعضای خانواده آن‌ها هستند بوده و با وجود همه مشکلات حقوق و دستمزد آن‌ها را حتی با حساسیتی بیش از شرایط معمول به موقع پرداخت می‌کنند و هیچگونه تعدیل نیرو نخواهند نداشت.
کارآفرینان همانند ملکه‌های کندوی زنبور عسل که حافظ کندوی خود هستند به خوبی می‌دانند حفظ بنگاه در این شرایط اصل مبارزه با دشمن است، حتما دعای کارگران دور کننده بلا از جامعه به ویژه کارآفرینان خواهد بود.

 

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}