logoooo

نگذاریم فرصت طلبان میدان داری کنند

بسمه تعالی
این روزها فرصت طلبی در فضای مجازی برعلیه مردم و مسئولین کشور به بهانه کرونا از طرف مزدوران و فاسدانی مانند شهریاری‌ها به اوج رسیده است.

دوست عزیزی دارم که شهریاری هنر پیشه سابق تلویزیون را خوب میشناسد او میگفت شهریاری یک فرد فاسد و دروغگو و فرصت طلب است.
میگفت شهریاری اوایل بهمن و همزمان با خبرهای بروز کرونا در چین به بهانه دلسوزی و در واقع برای تشویق مردم به عدم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن (به سفارش اربابان‌اش) مطلبی منتشر کرد اما حالا که تصور می‌کند می‌شود با طرح این موضوع که ما گفتیم شما گوش نکردید به گونه‌ای دیگر از اربابان پاداش بگیرد تا سوء‌استفاده بیشتری کرده باشد.

شهریاری‌ها خود به خوبی می‌دانند راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای کل کشور برگزار گردید لیکن کرونا بعد از ۲۰ روز که ایشان می‌گوید پیام داده است فقط در قم پیدا شد و بیش از یک ماه بعد به مشهد و شهرهای دیگر رسید و باز ایشان نمی‌گوید کشورهای دیگر از جمله ایتالیا، کره جنوبی، ژاپن ‌و حداقل صدکشور تاکنون بدون داشتن ۲۲ بهمن قبل و یا همزمان با ایران درگیر کرونا شده و می‌شوند، و نمی‌گویند آیا کشورهایی که تا حالا درگیر نشده و ۲۲ بهمن‌های خود را ممنوع کرده‌اند درگیر کرونا نخواهند شد؟ فرصت طلبی افراد فاسد و مزدوری چون شهریاری‌ها که می‌خواهند با ریختن نمک به زخم مردم ایران اربابان خود را شاد و .سرکیسه کنند، غیرقابل تحمل است و آن‌ها نباید در فضای مجازی میدان دار و یکه تاز باشند

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}