logoooo

شعار‌ها فقط شعار است

شعار‌ها فقط شعار است

دیروز نوشتم نواختن شیپور بی موقع جنگ توسط آقاي روحانی بیش از آنكه لات و لاابالي مستي چون ترامپ قلدر را بترساند مردم و بویژه فضای كسب وكار و اقتصاد کشور را می‌ترساند.

به گزارش مشهد فوری، محمد حسین روشنک در یادداشتی نوشت: دیروز نوشتم نواختن شیپور بی موقع جنگ توسط آقاي روحانی بیش از آنكه لات ولاابالي مستي چون ترامپ قلدر را بترساند مردم و بویژه فضای كسب وكار و اقتصاد کشور را می‌ترساند.در آن نوشته منظور قلم این بود کسی که بخواهد سنگ بزند سنگ را به دشمن نشان نمی دهد.

امروز آنچه ترامپ دیوانه و وزیر خارجه از او دیوانه ترش گفته و نوشته بودند را خواندم و شنیدم که آنها نیز سنگ تو خالی برای نه زدن برداشتند وگرنه نمی گفتند و نمی نوشتند ترامپ مرد جنگ و حتی جنگ اقتصادی به اندازه ای که می‌گوید نبوده و نیست وگر دلیل نداشت زمانی که از برجام خارج شد بیش از ۶ماه برای شروع تحریم‌ها زمان تعیين کند ترامپ و پمپئو و همه امریکایی‌ها خوب میدانند امریکا در جهان امروز برنده هيچ جنگ نخواهد بود ،همانگونه كه در کره شمالی، عراق، سوریه، افغانستان، لیبی و .. بجز در مقابل داعش که آن نیز با کمک ایران رقم خورد برنده نشد و باعث پشیمانی شدید امریکا و درنهایت نیز با ماندن اسد در پست ریاست جمهوری، مزاکره با طالبان، همکاری با ایران در عراق، برگزاری اجلاس با رهبر کره شمالی توسط ترامپ و… شد.

اما آنچه این روزها موجب نگرانی است تبدیل ارزان ریال به ارز توسط مردم است که درنهایت خسارت زیادی را متحمل خواهند شد.

مردم عادی که این روزها به دلیل تصور شروع جنگ بین ایران و امریکا عجله می‌کنند و پول‌های اندک خود را به ارز و طلا تبدیل، باید توجه داشته باشند این شیپور‌های جنگ که نواخته میشود همانند نرخ ارز که حد اکثر بیش از ۶۵۰۰ تومان نمیتواند باشد واقعی نیست و باعث زیان شان میشود.

این قلم سال‌ها قبل که موسسات مالی مجموعه‌هایی چون پدیده سود‌های نجومی میدادند نوشت فکر نکنید آنچه بحساب شما واریز میشود سود است بلکه از اصل پول خودتان بعنوان سود بحساب شما می‌رود و در نهایت اصل و سود پول‌ها نابود خواهد شد، انروز بسیاری باور و توجه نکردند قلم میداند اکنون نیز با وجود این جنگ‌های لفظی باور نمی کنند، حق هم دارند که باور نکنند.

#پدیده #موسسات مالی #دستکاری_در_ساختارها #تحریم #دیپلماسی#امنیت #کسب_و_کار #عراق #افغانستان #دیپلماسی

 

سایت مشهد فوری

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}