logoooo

هم‌افزایی، دوری از تشتت آرا و موازی‌کاری در بین تشکل‌های بخش خصوصی استان خراسان رضوی

در حاشیه نشست روز پنجشنبه مورخ ۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ که با حضور بزرگان و مشاهیر تجارت و صنعت استان، تشکیل شد، سخنانی بر پایه‌ هم‌افزایی، دوری از تشتت آرا و موازی‌کاری در بین تشکل‌های بخش خصوصی استان خراسان رضوی، مطرح شد:

تدوین اولویت‌های سرمایه‌گذاری در استان، احصاء و استیفای حقوق بخش خصوصی، تشویق صادرکنندگان، پرداختن به تولیدات رافع نیاز کشور، همسویی بخش دولتی و خصوصی و لزوم تدوین جایگاه تشکل‌ها از نقطه نظرات مطروحه در این نشست بود.

محمدحسین روشنک، رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی: تشکل‌ها باید تلاش کنند خارج از تشکیلات درون سازمانی فعالیت نداشته باشند و موازی کاری نشود و می‌بایست همه با هم وفاق داشته باشند. اختلاف سلیقه و برداشت وجود دارد اما باید تمیز قائل شویم میان اختلاف نظر با دشمنی و لجبازی و ….

ما پای فعالین اقتصادی می‌ایستیم و تبریک عرض می‌کنیم خدمت همه فعالین اقتصادی که توانستند با همه مشکلات تولید و صادرات را زنده نگه دارند. به صادرکنندگان خدا قوت می‌گوییم برای اینکه همچنان سکان صادرات را زنده نگه داشته‌اند.

ما بدون به جایی رساندن مذاکرات برجام نمی‌توانیم مشکلات اقتصادی را برطرف نماییم. محدودیت زمانی برای روسای بخش خصوصی منطقی نیست و اساس این کارغلط است.

آقای مهندس حمیدی سمبل کارآفرینی است.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}