logoooo

همایش سربازان جبهه تولید و تجارت در هتل پارس برگزار شد

همایش سربازان جبهه تولید و تجارت در هتل پارس مشهد با حضور جمع کثیری از فعالان اقتصادی خراسان رضوی که تاکنون بی سابقه و یا کم سابقه بوده است، برگزار شد. در این همایش نامزدهای جبهه تولید و تجارت ضمن معرفی خود، به تشریح مهم ترین برنامه‌های خود در اتاق بازرگانی پرداختند.

  • با افتخار با معوقات بانکی مخالفم

عضوهیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی نیز گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری افرادی که وام گرفته اند و در جایی دیگر خرج کرده اند، مجرم هستند براین اساس با نگرشی که از این افراد حمایت می‌کند مخالف هستم.

محمد حسین روشنک ‏به سخت گیری بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان اشاره و اظهار کرد: تعداد اندکی از وام گیرندگان که آمارشان زیر یک درصد است باعث شده اند بانک‌ها به بهانه بدحسابی آن‌ها، دیگر تولید کنندگان و صادرکنندگان را با مشکل مواجه نمایند. وی ادامه داد: عملکرد بانک‌ها قابل دفاع نیست. بانک‌ها به بنگاه‌های تولیدی و تجاری اجحاف می‌کنند.

وی اظهار کرد: نباید در اتاق بازرگانی افراد را به گروه‌های خودی و غیرخودی تقسیم کرد.

روشنک اضافه کرد: باید فضا را برای ورود چهره‌های جوان و افرادی که در کارآفرینی خود موفق هستند در اتاق بازرگانی فراهم کرد. وی گفت: باید به تولید در تمام بخش‌های کشاورزی، صنعت و معدن توجه شود و تولید صادرات محور را برای رونق اقتصادی در اولویت برنامه‌های خود قرار دهیم. وی با انتقاد از یک در هزار گفت: باید اتاق براساس حق عضویت اداره شود. اخذ یک در هزار موجب شده تا اتاق به زور قانون از فعالان اقتصادی پول بگیرد و این امر باعث فاصله گرفتن فعالین اقتصادی از اتاق شده است.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}