logoooo

سردار آسمانی شد

بسم رب الشهدا و الصدقین

پیشکسوتان دفاع مقدس امروز از هر زمانی برای شهادت آماده‌تر هستند.

سردار سرلشکر شهید نورعلی شوشتری

همایش پیشکسوتان دفاع مقدس خراسان رضوی

 

” استکبار جهانی در چه فکریه دنیا پر از بسیجیانی چون سلیمانیه ”

آمریکا چه فکری کرده پیشکسوتان دفاع مقدس همه قاسم سلیمانی هستند.

 

مردم ایران ، و حسینیان جهان ، بویژه پیشکسوتان دفاع مقدس برای آمریکا و ایادی او همچون یک سردار شهید قاسم سلیمانی تداوم‌دهنده راه مقاومت و ایثار بوده و خواهند بود ، ترامپ چه تصور و شناختی از مقاومت صبورانه حسنی و عاشورایی دارد .

اگر فرمان فرمانده کل قوا برای مدارا و مقاومت صبورانه نمی‌بود ، اگر فشارهای دیپلماتیک برای حفظ احترام دولت مداری رسمی و رعایت آداب سازمان‌های بین‌المللی که به ناحق بر جهان حاکم شده وجود نمی‌داشت.

حسینیان در جای جای جهان، ایران اسلامی بخصوص سربازان، افسران، بسجیان، پاسداران و ارتشیان جنگ دیده در چهل سال گذشته و فرزندانشان که امروز جای آنان را در سازمان خدمتی پر کرده‌اند با پشتیبانی مردم ایران و حسینیان جهان که شاهد بودیم در دفاع مقدس همه داشته‌های خود که بعضا دو عدد تخم‌مرغ بود را به میدان روانه کرده و اکنون در محاصره اقتصادی مقاومت خود را روانه می‌کنند. در مبارزه‌ای جانانه‌ی نامنظم چمران‌وار نفس سربازان و افسران مزدور امریکا را در دنیا می‌گرفتند که چون امر فرمانده و ولی امر خود را واجب دانسته و می‌دانند تاکنون آن نکرده‌اند که می‌توانستند .

یادگاران دفاع مقدس ایران اسلامی در بین خود شاگردان بزرگی از چمران‌ها، صیاد شیرازی‌ها، جهان آراها، باکری‌ها، همت‌ها، باقری‌ها، چراغچی‌ها، رستمی‌ها، برونسی‌ها، شوشتری‌ها، همدانی‌ها، سلیمانی‌ها، حججی‌ها و … که چون دفاع از خط مقاومت تا آمدن امام زمان (عج) ادامه دارد آخرین‌شان نیز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نخواهد بود بسیار و بسیار دارند .

پیشکسوتان دفاع مقدس خراسان رضوی که رزم حسینی شاگردی و همرزم حاج قاسم سلیمانی را به عنوان خدمت‌گذار مردم و فرمانده اقتصاد مقاومتی در کنار خود دارند، ضمن عرض تسلیت و سرسلامتی به مردم ایران، حسینیان جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، همرزمان و شاگردان حاج قاسم سلیمانی از جمله پیشکسوت دفاع مقدس رزم حسینی استاندار معزز خراسان رضوی، از فرمانده معظم کل قوا درخواست صدور اذن پوشیدن مجدد لباس رزم  به‌منظور مقابله جنگ‌های نامنظم چمران‌وار و سلیمانی گونه در تداوم راه شهید حاج قاسم‌ها برای دفاع از ایران و خط مقاومت اسلامی و حسینی استعداد دارند.

 

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}