logoooo

در جشن میلاد امام رضا(ع) سهیم باشید

روز پنج شنبه ۲۰ تیرماه هتل پارس مشهد میزبان جمع صمیمی تعدادی از کارآفرینان خراسان رضوی، اعضای کافه کارآفرینی، باشگاه جوانان کارآفرین و نمایندگانی از تشکل های بخش خصوصی  بود. محور اصلی این نشست دهه کرامت و جشن میلاد مولایمان حضرت رضا(ع)  و دومین جلسه «دبیرخانه جشنواره انتخاب کارآفرینان نمونه ملی و استانی» قرار داشت، در ابتدا محمد حسین روشنک گفت: این روزها انگیزه ای که دل خراسانی ها را جلا می دهد، نزدیک شدن به میلاد پرنور و برکت امام هشتم، حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) است.

♦️برای مشهدی‌ها عیدمیلاد امام رضا(ع) بسیار بزرگ و با ارزش است

رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی اضافه کرد: همه مردم مشهد باید به اندازه ای که می توانند در برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) سهیم باشند و شادی خود را ابراز کنند حتی اگر شده به اندازه پخش کردن چندین عدد شکلات و شیرینی نشان دهند که توفیق حضور در مجاورت این امام همام را قدر می دانند.

محمد حسین روشنک افزود: متاسفانه مردم دنیا، ایران و حتی مشهد آن گونه که باید قدردان شخصیت و الطاف بابرکت امام هشتم(ع) نیستند و البته من خودم را در این زمینه، بی توفیق ترین انسان ها می دانم.

وی تاکید کرد: هر انسان آزاده ای که توفیق آشنایی با این شخصیت بزرگوار را پیدا کرده است، باید قدر بداند و تلاش کند و به وسع خود شادی اش از این آشنایی را نشان دهد و در رونق دوچندان جشن دهه کرامت سهیم باشیم. من به همه توصیه می کنم که ازهمین امروز برای شادی اطرافیان تان همت بگذارید، برای خانواده و همکاران و دوستان تان شیرینی و شکلات توزیع کنید، بگذارید همه کنجکاو شوند که دلیل این شادی چیست و بعد با افتخار بگویید که «میلاد امام رئوف» بهترین بهانه است.

همه باید بدانیم که این کمترین کار برای سپاسگزاری به درگاه پروردگار و عرض ارادت به حضرت ثامن الحجج(ع) می باشد که برکات فراوانی به دنبال دارد.

#جشنواره_انتخاب_کارآفرینان_نمونه_ملی_و_استانی

#پاتوق_کارآفرینی #کانون_کارآفرینان_خراسان_رضوی #روشن

 

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}