logoooo

آخرین خبرها از وفاق تشکل ها را بگویید؟

🔸محمد حسین روشنک در گفت‌وگو با مشهد نیوز از همراهی با لیست «اتاق تصمیم ساز» در انتخابات اتاق بازرگانی خبرداد

آخرین خبرها از وفاق تشکل ها را بگویید؟

🖊 اگر چه مشی و اعتقاد من همان وفاق و نگاه «اتاق برای همه تشکل ها» بوده و هست و آقای مهندس شافعی نیز با اینکه معمولا در موضوع انتخابات مداخله ‌و اظهار نظر نمی کنند_از پیشنهاد لیست وفاق تشکل ها حمایت کردند_
لذا در سه ماهه اخیر تلاش های فراوانی انجام و جلسات مختلفی برگزار شد و مذاکرات طولانی انجام شده که به موفقیت برای انتشار لیست بسیار نزدیک شدیم،
لیست هم بگونه ای بود که از همه تشکل ها در آن مشارکت داشتند، لاکن در لحظات آخر به دلیل نه چندان با اهمیتی اختلاف پیش آمد و انتشار لیستی که حمایت انجمن مدیران و خانه صنعت را توامان به همراه داشته باشد، متوقف گردید.

قبلا گفته بودید جنابعالی و تشکل های همراه خود مستقلا لیست وفاق را منتشر می کند آیا برنامه شما اکنون نیز انتشار لیست وفاق است؟

🖊از آنجا که به مشارکت همه تشکل ها در هیئت نمایندگان اتاق معتقدم و آقای مهندس شافعی نیز بصورت جدی به این موضوع باور داشته و دارند که اتاقی که در آن همه تشکل ها مشارکت جدی داشته باشند برای فعالین اقتصادی استان و کشور بیشتر مفید است به آن جهت از حضورشان در لیست «اتاق برای همه تشکل ها» استقبال کردند لذا قرار شد لیست مستقلا منتشر شود.
اما همکاران محترم در خانه صنعت و انجمن مدیران مصلحت نداشتند اسامی اعضای لیست شان البته بجز آقای مهندس شافعی و بنده در لیست های دیگر از جمله وفاق وجود داشته باشد. از طرفی خط قرمز های برای خود تعیین کرده بودند که انتشار لیست وفاق با افراد مورد نظر غیر ممکن شد.

شما خودتان در کدام لیست قرار دارید؟

🖊پس از اینکه انتشار لیست وفاق ممکن نشد بنده اعلام کردم هر لیستی که خط قرمز نداشته باشد و بدون ایجاد محدودیت و گرفتن فرم های تعهد که آن را قبول ندارم، بخواهد من را در لیست خود قرار دهد استقبال می کنم که چون لیست «اتاق تصمیم ساز» خط قرمز نداشتند و اعلام نمودند برای بنده محدودیت قائل نشده اند، از روز پنج شنبه در لیست «اتاق تصمیم ساز» قرار گرفتم.

آیا شما در انتخاب اعضای لیست «اتاق تصمیم ساز » و بستن آن لیست نیز مشارکت داشته اید؟

🖊همانگونه که گفتم تا دیروز یعنی پنج شنبه حضور بنده درآن لیست مشخص نبود لذا نمی توانستم در انتخاب افراد و بستن لیست نقشی داشته باشم. البته بعد از این که پیوستنم مشخص شد برای حضور یک نفر از همشریان که تا کنون کمک بزرگی برای اتاق بوده است و یک نفر دیگر که از قبل با بنده بود پیگیری و در خواست کردم و تصورم این بود که حضور خواهند داشت اما امروز (جمعه) متوجه شدم گویا به توافق نرسیده اند. تا امروز صبح جمعه نیز من از اسامی کامل افراد قرار گرفته در لیست « اتاق تصمیم ساز » بی خبربودم.

با این حساب که شما در انتخاب افراد لیست «اتاق تصمیم ساز» نقش نداشته اید اکنون نظرتان در خصوص آن لیست چه هست؟

🖊مشخص است بنده ضمن احترامی که برای همه کاندیداها که اکثرا افراد تشکل گرا بوده و در تشکل ها زحمت کشیده و می کشند، قائلم و با وجود اینکه از من تعهدی گرفته نشده اما وظیفه اخلاقی حکم می کند که چون در لیست «اتاق تصمیم ساز» قرار دارم از آن حمایت کنم، با این وجود تعهد دارم هر یک از دو نفری که از اول با بنده بودند اگر در این دو لیست قرار نداشته باشند و بخواهند در انتخابات حضور داشته باشند از آن ها حمایت کنم. ضمن اینکه افراد شهرستان ها در هر لیستی قرار داشته باشند مورد حمایت همشریان خود قرار دارند.

@Mashhadnews2015

#انتخابات_اتاق_بازرگانی

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}