کتاب «اقتصاد مقاومتی؛ هزار و یک شب ارز» نگاهی اجمالی به بررسی لایه های زیرین و اتفاقات روی داده و همچنین پیش بینی ها و تحلیل های «محمدحسین روشنک» رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی دارد. بخشی از مصاحبه ها، گزارش ها و یادداشت های وی در کنار واکنش های سایر مسئولان که در برهه 14 ماهه نوسانات ارزی گفته شده است، در این ویژه نامه گردآوری شده است. محوریت اصلی این اثر، آسیب شناسی «دستکاری و مداخله در ساختارها» به عنوان مانع رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.
مولف:انسیه سادات علویون
برگرفته از دیدگاه های:محمدحسین روشنک
چاپ: اول 1397
  •  
سایه سفری به سوی عشق نویسنده در کنار نگارش یک گزارش خواندنی از سفر به کشور عراق به هزار توی زندگی گذشته اش که بخش زیادی از آن، حضور مستمر و اثرگزار در لحظه لحظه هشت سال دفاع مقدس است،نقب می زند و مخاطب را با مرکب سرکش و خیال انگیز قلمش همراه می کند.
مولف : محمد حسین روشنک
چاپ: اول 1396
شابک: 0_10_6830_600_978
  •  
رنج نامه تخم مرغ ها طنز (ویرایش دوم) تقدیم به کسانی که اجرای اصل 44 قانون اساسی را نیاز امروز و فردای ایران اسلامی می دانند و تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ که از اولین اجراکنندگان اصل 44 بوده اند.
مولف : محمد حسین روشنک
چاپ: اول 1389
شابک: 0_6834_04_964_978
  •  
عدم توجه کافی و جامع آنانی که اختیار داشته و دارند و می توانند، در مقایسه با آنانی که با وجود نداشتن اختیار، عاشقانه در جهت تحقق نام گذاری های سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری، تلاش داشته و دارند، نویسنده را که تجاربی از دفاع مقدس دیروز و جهاد اقتصادی امروز اندوخته است برآن داشت تا به منظور بهره گرفتن از تجارب دفاع مقدس، یادداشت هایی با عنوان «دیروز دفاع مقدس، امروز جهاد اقتصادی» نوشته و در اختیار روزنامه ها، مجلات و تارنماها قرار دهد. در این اثر، 12 یادداشت از آن مجموعه تقدیم می شود.
گردآورنده : محبوبه روشنک
نویسنده : محمد حسین روشنک
چاپ: اول 1392
شابک: 3_135_154_600_978
  •